ÚNIKOVÁ HRA

Totalitní
Československo

Jste zatčeni během pouličních protestů na konci 80. let. Státní bezpečnost vás dovlekla do vazby v Bartolomějské, a čeká vás nepříjemný výslech.

Odpor venku sílí

Odpor venku roste a síly státní bezpečnosti jsou odvolány do terénu. Vám se tak naskytla příležitost ze špatně střežené cely uprchnout!

Osvoboďte sebe i zemi

Musíte se ještě včas dostat na Národní třídu a spolu s disidentem Václavem Havlem naplánovat státní převrat. Na každém kroku ovšem číhá řada falešných stop a provokací ze strany státní bezpečnosti, která vám chce tento úkol překazit. Dokážete zachránit sami sebe a přivést zemi ke svobodě?

OBTÍŽNOST

Středně těžké. Výzva pro nováčky, zážitek pro zkušené hráče.

Počet-hráčů-2-6

KAPACITA

Hra je určena pro 2-6 hráčů. Doporučujeme alespoň ve třech.

bible-rating

PRŮMĚRNÝ ČAS

57 minut 10 sekund

bible-rating

NEJLEPŠÍ ČAS

34 minut

CO ŘÍKAJÍ TI, CO HRU HRÁLI:

Skvělý zážitek, naprosto doporučuji. Hra splnila naše očekávání. Skvělá zábava pro pár i vícečlennou skupinu. Nás bylo celkem šest a to už bylo docela i dost. V tomto případě neplatí víc hlav, víc ví, ale víc hlav víc zmatku :)

Gabriela RPaha

SUPER ÚNIKOVKA :) Děkuji za skvělý zážitek. Únikovka Ďáblova bible byla naprosto super. Řadím ji mezi ty nejpovedenější únikovky, na kterých jsem zatím byla. Moc hezky zpracovaná hra se skvělou atmosférou. Díky patří v neposlední řadě i Janě, která byla naším Game Mastrem a která nás s celou hrou ochotně a s úsměvem seznámila.

Veronika B.

PROSTĚ SUPER. Skvěle jsme se bavili. Hodina utekla jako nic a nám připadalo jako by to bylo pouze deset minut. Perfektní pro partu přátel. Náš game master Katka se nám věnovala od první až do poslední minuty. Rozhodně doporučujeme navštívit. Sami se rozhodně vrátíme zpět.

Petr Musil

NEZAPOMENUTLENÝ ZÁŽITEK Hráli jsme hru Totalitní Československo a už od první minuty jsme se naprosto vžili do hry. Hra je perfektně propracovaná. Moc jsme se u ní bavili. Určitě vyzkoušíme i další místnosti. Velké díky patří naší průvodkyni Katce, která se o nás celou dobu moc mile starala a také nám pomáhala. Celkový dojem byl prostě perfektní.

Jitka Dvořáková

Rezervovat hru

Máte dotaz?

Je pro vás koncept 'Escape Room' nový? Odpovědi na vaše otázky určitě najdete zde »

Rezervace po telefonu

Chcete více informací nebo chcete rezervaci po telefonu? Volejte +420 775 958 438.

Online rezervace

Vyberte si datum, typ hry a konkrétní hodinu. Rezervujte si vaši hru ještě dnes.