ÚNIKOVÁ HRA

Kód Semtex

Jako v akčním filmu.
Jako agent 007.
V únikové hře půjdete ve stopách pomstychtivého šílence, profesionálního vojáka.

60 minut odpočet

Vyhodili ho z armády, opustila ho žena a na životě mu nezáleží. Ve svém domě sestrojil bombu a vy se ji musíte pokusit během 60 minut zneškodnit. Po celou dobu je několik kroků před Vámi. Používá tu nejvyspělejší techniku, nejrůznější hračičky, má výhodu domácího prostředí a je chytrý.

SEMTEX je výbušný

SEMTEX je víceúčelová plastická trhavina. Byl vyvinut v 50. letech 20. století v Československu ve VCHZ Synthesia (dnes Explosia), která jej začala vyrábět v 60. letech. V posledních letech se podařilo vytvořit mýtus o zázračné, nezjistitelné trhavině. Hysterie kolem ní dospěla tak daleko, že v Británii jsou slova SEMTEX® a plastická trhavina do jisté míry synonymem.

OBTÍŽNOST

Středně těžké. Výzva pro nováčky, zážitek pro zkušené hráče.

Počet-hráčů-2-6

KAPACITA

Hra je určena pro 2-6 hráčů. Doporučujeme alespoň ve třech.

bible-rating

PRŮMĚRNÝ ČAS

57 minut 10 sekund

bible-rating

NEJLEPŠÍ ČAS

34 minut

CO ŘÍKAJÍ TI, CO HRU HRÁLI:

The room was a lot of fun. There were twists in the room that we all enjoyed and made it more interesting. The lady who led us to the room was very helpful and explained everything to us that we would need. I would recommend this place to anyone visiting Prague.

Matt LemleyMineral Ridge, Ohio

Super fun experience and very helpful and polite staff. Will come again and try other rooms. :-) Absolut fun for small groups.

Peter Robert PoulsenSweden

We did the communist Czechoslovakia room and it was really good fun. A good level of difficulty and some really clever clues (although we did get lucky on a couple!). Definitely recommend this if you’re coming to Prague (even if like us you have a hangover!)

Alex JeromeMilton Kaynes

Skvělý zážitek, naprosto doporučuji. Hra splnila naše očekávání. Skvělá zábava pro pár i vícečlennou skupinu. Nás bylo celkem šest a to už bylo docela i dost. V tomto případě neplatí víc hlav, víc ví, ale víc hlav víc zmatku :)

Gabriela RPaha

Rezervovat hru

Máte dotaz?

Je pro vás koncept 'Escape Room' nový? Odpovědi na vaše otázky určitě najdete zde »

Rezervace po telefonu

Chcete více informací nebo chcete rezervaci po telefonu? Volejte +420 775 958 438.

Online rezervace

Vyberte si datum, typ hry a konkrétní hodinu. Rezervujte si vaši hru ještě dnes.